Mezunlar

Bu sayfa, özellikle Levent Kurnaz, Önder Kıvanç, Fatih Uğurdağ ve Ömer Altun'un yardımları sayesinde hazırlanmıştır. Sayfa üzerinde herhangi bir değişiklik veya ekleme yapmak için lütfen Fahrünisa Neyzi ve/veya İbrahim Semiz ile irtibata geçiniz.




A-E    F-K     L-P     R-Z


Ismail Lutfi Leventoglu
Phys '96

Onur Mentes EE/Phys '96 current address : 9 VAN BERGEN BLVD. CENTEREACH, NY 11720 / USA phone : (516) 588 - 3402 e-mail : tmentes@grad.physics.sunysb.edu
Ali Mostafazadeh Phys/Math '89
Muhittin Mungan Phys '89 Location : University of Chicago Address: 6022 S. DREXEL AVE : APT 107 : CHICAGO, IL 60637 phone : 312-752-0312 e-mail : mungan@yukawa.uchicago.edu
Serdar Nergiz PhD Phys '90 Presently : BU-Phys e-mail: nergiz@boun.edu.tr
Fahrunisa Neyzi MSPhys '82, PhD Phys '84 Presently : BU-Phys e-mail: neyzif@boun.edu.tr
Hakan Olgun Phys '96
Umit Ozgur EE/Phys '96
Ali Esad Ozmetin Phys '95 Presently at: Texas A&M e-mail: aliesad@yahoo.com
Kaan Ozturk Phys '96 MSPhys '99 Presently at: Rice University, Physics and Astronomy Dept. e-mail: mkozturk@rice.edu, mkozturk@yahoo.com
A. Cengiz Palanduz BS/ME MS/Phys '89 Presently at: Lehigh U. Materials Science and Engineering Dept. e-mail: cap4@lehigh.edu expires:1997
Atakan Peker ME/Phys '89 Current Occupation:Visiting Associate California Institute of Technology Materials Science Department138-78 CaltechPasadena, CA 91125 Senior Researcher, Amorphous Technologies International27722 El Lazo Road Laguna Nihuel, CA 92656 Tel:(714) 643 1700 Fax:(714) 643 1125 Address: 123 S. Roosevelt Ave. #4 Pasadena, CA 91107 (818) 568 0280 e-mail: pekerat@romeo.caltech.edu
Ozlem Peksoy Bishop Phys '93 Presently at: Barra Inc. Address: Data Strategy & Business Development in Content Barra, Inc. +1 (510) 649 4684 (voice) +1 (510) 548 4374 (fax) +1 (415) 246 3256 (cell) 2100 Milvia Street Berkeley, CA 94704-1113 US e-mail: ozlem.bishop@barra.com
Nazim Ziya Perdahci MS Phys '96